Drewniana deska kuchenna klasy premium

Drewniana deska kuchenna klasy premium

Tu kupisz produkt z powyższego zdjęcia

Deska do krojenia jest obecna praktycznie w każdej kuchni. Skupmy się przede wszystkim na naszej drewnianej desce kuchennej wykonanej z drewna dębowego lub drewna orzechowego.

Nasze drewniane deski kuchenne klasy premium wykonane są z 1 kawałka litego drewna - nie ma w nich żadnego kleju.

Wykonane są one z 1 kawałka, ręcznie wyselekcjonowanego drewna dębowego lub orzechowego.

Jak wygląda produkcja takiej deski kuchennej? Najpierw wybieramy odpowiedni kawałek wysuszonego drewna - bez pęknięć, niezdrowych sęków, śladów po kornikach. Następnie drewno jest strugane do odpowiedniej grubości - około 20 mm i wycinany jest odpowiedni kształt.

Następnie każda taka drewniana deska kuchenna jest pieczołowicie szlifowana i wygładzana z każdej strony. Ostatnim etapem jest olejowanie deski - czyli nałożenie mieszanki różnych olejów roślinnych, których używasz do sałatek lub smażenia - rzepakowego, oliwy z oliwek i oleju lnianego na powierzchnię każdej deski. Zabieg ten powtarzany jest dwukrotnie.

Drewniana deska kuchenna, po wchłonięciu oleju w strukturę drewna, ma piękny, bogaty kolor - szczególnie widać to właśnie na dębowych lub orzechowych deskach kuchennych. Na sam koniec sprawdzana jest raz jeszcze jakość produktu i jej należytą gładkość - jeśli produkt nie spełnia wymogów, ponownie jest ręcznie szlifowany.

Trzymając w ręce nasze deski czujesz, że są solidne i ciężke, a przede wszystkim prezentują się pięknie w każdej kuchni i na stole, na przykład jako drewniana deska do serwowania potraw.

Pamiętaj, że desek tych nie można myć w zmywarce, a po opłukaniu wodą, należy je wytrzeć do sucha. Nasze drewniane deski kuchenne klasy premium mogą służyć też jako: drewniana deska do serów, deska do pizzy lub jako deska do serwowania potraw. Świetnie prezentuje się na niej także sushi.

Swoją podstawową funkcję, czyli bycie po prostu piękną, dębową deską do krojenia, sprawować będzie także wyśmienicie- jest stabilna i nie tępi noży. Prawie każda dębowa deska do krojenia może być z grawerem - sprawdź w dziale Prezenty z grawerem. 

Dębowa lub orzechowa deska do krojenia będzie także świetnym prezentem na parapetówkę, rocznicę, urodziny, jako prezent ślubny zamiast kwiatów lub jako podziękowanie dla rodziców - szczególnie z indywidualnym grawerem.

Przedstawione zdjęcia produktów mają wygląd poglądowy i otrzymany przedmiot różnić się może od tego przedstawionego na zdjęciach - może być od niego jeszcze ładniejszy :)

Pamiętaj, że drewno jest materiałem niejednorodnym i nie ma 2 takich samych kawałków drewna - różnić się może barwą, usłojeniem, strukturą. Każda deska do krojenia jest pakowana w torbę eko i nadaje się od razu do wręczenia na prezent. Chcemy, żebyś był w 100% zadowolony. Zachęcamy do zakupów naszych drewnianych desek kuchennych klasy premium. 


Wszystkie nasze deski wykonane zostały w Polsce - dziękujemy, że wybierasz polską produkcję. Dziękujemy, że doceniasz polskie rękodzieło klasy premium.


Dębowa deska kuchenna, orzechowa deska kuchenna, dębowa deska do krojenia, orzechowa deska do krojenia

Znajdziesz nasz na

Tu jest nasz sklep na

Płatności i dostawy realizowane przez:

Prawa autorskie ⓒ 2024 Premium Handmade Products
Pozycjonowanie i projektowanie stron www | ACTIVATE.pl

Kategorie

zamknij

Moje konto

Kontakt

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close