Drewniane foto ramki klasy premium

Drewniane foto ramki klasy premium

Tu kupisz produkt z powyższego zdjęcia

Drewniane ramki na zdjęcia klasy premium, które znajdziesz w naszym sklepie Domiprezenty.pl wykonane zostały z 1 kawałka litego drewna dębowego.

Zwykłe ramki wykonywane są z klejonych listewek lub płyt mdf malowanych na różne kolory. U nas jest sama natura, samo drewno i to najwyższej klasy premium. Dębowe ramki na zdjęcia są produktem bardzo ciekawym - grubość ramki to 2 cm - ramka jest gruba i solidna.

Każda ramka ma piękne tyły, obite czarnym aksamitem - jest możliwość stawiania jej w pionie i w poziomie oraz wieszania w pionie i poziomie.

Znajdziesz na pewno idealne miejsca na taką ekskluzywną ramkę- na biurku, parapecie lub na ścianie.

Każda drewniana ramka na zdjęcia przygotowana jest na zdjęcia o wymiarze 10x15 cm albo 13x18 cm i zakonserwowana została, podobnie jak nasze drewniane deski do krojenia, mieszanką naturalnych olejów roślinnych - 100% eko.

Mamy w ofercie ramki pojedyncze oraz ramki podwójne - na 2 zdjęcia.

Każda dębowa ramka na zdjęcia występuje w 2 klasach drewna - Rustic i Select. Klasa Rustic charakteryzuje się nieregularnym kształtem krawędzi, mogą pojawić się dziury po kornikach, sęki, pęknięcia w drewnie - to elementy charakterystyczne dla stylu Rustic. Dla osób, które chcą, aby ramka była spokojniejsza, jednolita w swym kształcie, proponujemy ramki Select - będzie to piękna, regularna ramka na zdjęcia, bez sęków, śladów po kornikach.

Ramka pakowana jest w materiałową torbę eko, która nadaje się idealnie jako opakowanie na prezent. Istnieje również możliwość indywidualnego graweru na każdej ramce. Zachęcamy do zakupów naszych drewnianych ramek na zdjęcia klasy premium - będzie to na pewno udany prezent.

Wszystkie nasze drewniane foto ramki wykonane zostały w Polsce - dziękujemy, że wybierasz polską produkcję. Dziękujemy, że doceniasz polskie rękodzieło klasy premium.

Istnieje także możliwość wykonana Twojego graweru na ramce na zdjęcia.

Drewniana foto ramka, dębowa ramka na zdjęcia, foto ramka z grawerem, drewniana ramka na zdjęcia z grawerem

 

Znajdziesz nasz na

Tu jest nasz sklep na

Płatności i dostawy realizowane przez:

Prawa autorskie ⓒ 2022 Premium Handmade Products
Pozycjonowanie i projektowanie stron www | ACTIVATE.pl

Kategorie

zamknij

Moje konto

Kontakt

zamknij

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pliki te wykorzystywane są do gromadzenia statystyk odwiedzin naszej witryny. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Close